9.7 C
Ankara
Cuma, Aralık 1, 2023

Nuri Oktay: Geleceğimiz için Erdoğan ve AK Parti!

- REKLAM -

Kategoride Diğer

AK Parti Sakarya’dan milletvekili aday adayı olan Av. Nuri Oktay, ziyaretlerine Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve AK Parti Hendek İlçe Başkanı Av. Hasan Serdar Baykal ile devam etti.

14 Mayıs seçimlerine çok az bir süre kala AK Parti Sakarya’dan aday adayı olan Av. Nuri Oktay, ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç’ı ziyaret eden Oktay, neden aday adayı olduğunu anlattı.

Nuri Oktay: Kişisel İsteklerimizin Önemi Yok

Oktay, Erenler Belediye başkanlığını ziyaretinde yaptığı konuşmada; “2023 seçimlerinde her zamankinden daha güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanımız, liderimiz ülkemizin kaderini değiştiren Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermek için bu yola çıktık. Bu yolda kişisel isteklerimizi ön plana çıkarmamaya özen gösterip gece gündüz demeden bu davayı daha da yüceltmeye adayım” diye konuştu.

Nuri Oktay: Gençlerimizin Teveccühü İle Kazanacağız

AK Parti Hendek İlçe Başkanlığı’nı da ziyaret eden Oktay, İlçe Başkanı Av. Hasan Serdar Baykal ile gündemi değerlendirdi. Bu ziyarette yaptığı konuşmada; “Hem Sakarya hem de ülkemiz için çok kritik bir miladın arifesindeyiz. AK Parti’ye gönül vermiş ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda yürümeye azmetmiş arkadaşlarımızla 14 Mayıs’ta keskin bir galibiyetin mimarı olmak için canla başla çalışacağız. Genç seçmenin bu seçimde sayısı önceki seçimlere göre daha fazla, genç arkadaşlarımıza davamızı ve uğrunda yitirebileceklerimizi çok iyi anlatarak gençlerin de büyük teveccühü ile seçimlerden alnımızın akı ile çıkacağız, buna yürekten inanıyorum” İfadelerini kullandı.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Eklenenler

İlginizi Çekebilir