11.4 C
Ankara
Perşembe, Aralık 7, 2023

Nur Gülşan: Erdoğan’a Destek Boynumuzun Borcudur

- REKLAM -

Kategoride Diğer

AK Parti Sakarya’dan aday adaylığı başvurusunda bulunan Nur Gülşan, ilçe teşkilatlarını ziyaretlerine devam ediyor. Yoğun tempo içinde geçen ziyaretlerde neden aday adayı olduğunu söyleyen Gülşan: “Cumhurbaşkanımızın yolunda, ona destek olmak için elimizden geldiğinin daha fazlasını yapmak boynumuzun borcudur” dedi.

AK Parti’den aday adaylığı başvurusu yaptığı 16 Mart tarihinden itibaren ziyaretlerine ara vermeden devam eden Nur Gülşan, Pamukova, Geyve, Taraklı, Karapürçek, Akyazı, Arifiye ve Erenler teşkilatlarını ziyaret ederek neden aday adayı olduğunu anlattı.

Nur Gülşan : Bu Seçimlerin Önemini Çok İyi Biliyoruz

Gülşan ziyaretlerde yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a böyle bir zamanda destek vermenin kendisi için bir görev olduğunu belirterek; “Ülke olarak içinde bulunduğumuz 2023 yılındaki seçimlerin önemini çok iyi biliyoruz. 20 yıldır başta sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dünya tarafından kabul edilmiş liderliği sayesinde ülkemizin yakaladığı ivmenin devam etmesi için tüm gücümüzle 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve AK Partimizin oylarını en yüksek seviyeye çıkarmak için çalışacağız.” Diye konuştu.

Nur Gülşan: Hiç Durmadan Çalışacağız

Nur Gülşan, Sakarya’nın Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti’ye her zaman büyük destek verdiğini hatırlatarak; “Sakarya olarak bir önceki seçimlerde aldığımız oyları geçmek için çok yoğun bir tempoda, gecemize gündüzümüze katarak hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Sakarya’nın vefası ve Erdoğan sevgisi her seçimde kendisini katlayarak göstermiştir, 14 Mayıs’ta da bu desteği fazlasıyla göreceğimizden şüphemiz yok.” Dedi.

Nur Gülşan: Teşkilatlarımız Bize Büyük İlham Veriyor

AK Parti Sakarya ilçe teşkilatlarına yaptığı ziyaretlerde Erdoğan’ın etkisini ve AK Parti’nin gücüne bir kez daha şahitlik ettiğini açıklayan, AK Parti Sakarya milletvekili aday adayı Nur Gülşan; “Sakarya teşkilatlarımız her zamanki gibi yoğun tempoda çalışıyorlar, her ilçemiz kendi bölgesindeki oy oranını bir önceki seçime göre arttırmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyorlar, onların bu şevki bizim için de büyük bir ilham kaynağı oluyor.” İfadelerini kullandı.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Eklenenler

İlginizi Çekebilir