5.3 C
Ankara
Perşembe, Aralık 8, 2022

Simge Fıstıkoğlu; “Dünyanın En Zor İşi Ev Kadınlığı”

- REKLAM -

Kategoride Diğer

Mert Vidinli’nin sunduğu “Sıkıştıran Sorular”a konuk olan başarılı haber spikeri ve sunucu Simge Fıstıkoğlu,  pandemi döneminde daha çok çalıştığını söylerken, bu süreçte ev idaresi konusunda da kendini geliştirdiğini söyledi.

Sosyal medyada Mert Vidinli’nin sorularını yanıtlayan Simge Fıstıkoğlu, televizyona ara verdiği bu dönemde daha çok çalıştığını söyledi. Etkinlikler, panel yönetimi, moderatörlük, ödül törenlerinde sunuculuk yapan Simge Fıstıkoğlu, “bu tarz etkinlikler pandemi ile birlikte dijitale taşındı. Kanalda çalıştığım dönemlerde mesaim oluyordu ve hepsine vakit bulamıyordum. Şimdilerde online ya da fiziki katılımla daha çok çalışıyorum” dedi.  Yoğun çalışma dönemi ve pandemi sürecinde evi idare etme konusunda da kendisini geliştirdiğini de söyleyen Simge Fıstıkoğlu  “dünyanın en zor işi ev kadınlığı” dedi.

“PANDEMİDE DAHA ÇOK ÇALIŞTIM”

“Pandemide çok çalıştım. Bir süreliğine ara verdiğim televizyondan sonra etkinlikler, panel yönetimi, moderatörlük, ödül törenlerinde sunuculuk yapıyorum. Bu tarz etkinlikler pandemi ile birlikte dijitale taşındı. Herkes evde olduğu için çoğunu yapabildim. Kanalda çalıştığım dönemlerde mesaim oluyordu ve hepsine vakit bulamıyordum. Şimdilerde  online ya da fiziki katılımla sunumlar yapıyorum. Kısacası televizyondan daha yoğunum” diyen Simge Fıstıkoğlu, sosyal medyada da yayınlarını sürdürüyor.

“SOSYAL MEDYA AMATÖRLÜĞÜ AFFETMİYOR”

“Sosyal medyadaki yayınlarında editör de benim, sunucu da, konuk koordinatörü de benim” diyen başarılı sunucu; zaman zaman televizyon kanalında çalışmanın konforunu özlediğini de belirtiyor. “Sosyal medya ekranı senden profesyonellik, disiplin istiyor, amatörlüğü asla affetmiyor” diyor.

(BDS)

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
- REKLAM -
- REKLAM -

Son Eklenenler

Travel Turkey’de Narlıdere Farkı

Narlıdere Belediyesi, 8-10 Aralık tarihlerinde Fuar İzmir’de yapılan TTI İzmir Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi’nde İzmir Sokağı A...

İlginizi Çekebilir