11.4 C
Ankara
Perşembe, Aralık 7, 2023

Secretcv.com’dan Deprem sonrası psikolojik destek ve kadın istihdamı projesi

- REKLAM -

Kategoride Diğer

Secretcv.com tüm Türkiye’de başlattığı Deprem Öncelikli İstihdam Seferberliği ile destek süreci devam ederken eş zamanlı olarak, Deprem sonrası psikolojik destek ve kadın istihdamı“ projesini hayata geçirdi. 

Bu proje kapsamında, 17 ilimizdeki yaşanan depremlerden etkilenmiş olan kadınlara psikolojik destek sağlamayı amaçlamakta.

Öncelikle işbirliği içinde olunan psikolojik danışmanlık platformu olan Evimdeki Psikolog ile Secretcv.com üzerinden başvuran 500 kadına, 3 Seans online psikolojik destek sağlanacak.

Danışmanlık alan ve kendini iş hayatına katılmaya hazır hisseden her kadın için Secretcv.com, depremden etkilenen kadınlara özel aday havuzu yaratak ve Secretcv.com’a üye olan tüm firmalara bu aday havuzunu ücretsiz olarak açarak istihdamda öncelik tanıyacak.

Proje Başvuru Kriterleri ve Süreci;

  • Depremden etkilenen 17 ilimizde ikamet eden, kadın depremzede adaylarımız ilk etapta projemize başvurabilecektir.
  • Başvurular arasından kriterlere uygun olan 500 kadın depremzede adayımız sürece dahil edilecek ve psikolojik danışmanlık süreci başlayacaktır.
  • Her bir adayımıza 3 seans psikolojik danışmanlık desteği verilecektir.
  • Psikolojik danışmanlık desteği almış tüm adaylarımız Secretcv.com’da özel bir aday havuzunda toplanacak ve Secretcv.com’a üye olan tüm firmalara bu aday havuzu ücretsiz olarak açılarak istihdamda öncelik tanınacaktır.
- REKLAM -
- REKLAM -

Son Eklenenler

İlginizi Çekebilir