10 C
Ankara
Çarşamba, Aralık 6, 2023

Pegasus Hava Yolları’ndan Deprem Bölgesi İçin Ek Sefer Planlaması Duyurusu

- REKLAM -

Kategoride Diğer

Pegasus Hava Yolları, yardım ekipleri ve bölgeye gitmek isteyenler için ek sefer planlaması yapıldığını, Adana, Şanlıurfa, Diyarbakır’a ve bu illerden Sabiha Gökçen’e dönüşler için ek sefer planlamalarının gerçekleştirildiğini duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamada, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve birçok ilde hissedilen depremin üzüntüsünün yaşandığı belirtilerek, şunlar kaydedildi:

‘Hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarını kaybedenlere başsağlığı, yaralılara ise acil şifalar diliyoruz. Depremden etkilenen vatandaşlarımıza destek verebilmek amacıyla AFAD ve yetkili makamların yönlendirmelerine göre, yardım ekiplerinin ve ihtiyaç duyulan malzemelerin bölgeye ulaştırılması için koordineli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yardım ekipleri ve bölgeye gitmek isteyen misafirlerimiz için ek sefer planlaması yapıyoruz. Adana, Şanlıurfa, Diyarbakır’a ve bu illerden Sabiha Gökçen’e dönüşler için ek sefer planlamalarını gerçekleştiriyoruz. Güncel ek seferlerimize internet sitemiz üzerinden ulaşılabiliyor. Kahramanmaraş ve etkilenen çevre iller için seyahat planlarında değişiklik olan misafirlerimize 6-21 Şubat 2023 tarihli uçuşları için web veya mobil uygulamamızdan ücretsiz olarak değişiklik, açığa alma ve iptal hakkı sunuyoruz.’

 
- REKLAM -
- REKLAM -

Son Eklenenler

İlginizi Çekebilir