6.4 C
Ankara
Cuma, Aralık 1, 2023

Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek Pamukova’lıların Gönlünü Fethetti

- REKLAM -

Kategoride Diğer

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve Genel Seçimler için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Aday tanıtım toplantısından sonra Söğütlü’den başladığı ilçe ziyaretlerine, Serdivan, Adapazarı, Geyve, Hendek, Akyazı ve Sapanca ile devam eden Atabek; Ramazan Bayramı öncesi Pamukova’ya adeta çıkartma yaptı.

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

Pamukova ziyaretine AK Parti Pamukova İlçe Başkanlığını ziyaret ederek başlayan Milletvekili Atabek yaklaşan seçimler öncesi teşkilat mensupları ile bir araya geldi.

ÖNCE İCRASINI YAPAR, SONRA ANLATIRIZ

Pamukova İlçe Teşkilatında konuşan Milletvekili Atabek: “Siyaset insan için yapılır, insana dokunmayan siyasetin hiçbir anlamı yok. Biz öyle balondan haberler yapan yalan yere sözler veren bir parti değiliz. Biz bugüne kadar milletimize verdiğimiz bütün sözleri tuttuk. Hatta çoğu zaman önce icrasını yapar sonra anlatırız. Bazen yaptığımız icraatı anlatmaya zamanımız bile olmaz. Çünkü o kadar çok çalışıyoruz ki, O kadar çalışmaya odaklı bir partiyiz ki, şükürler olsun vatandaş da teveccüh ediyor. 20 yıldır bu ülkede iktidarda kalmak kolay mı? dedi.

Ziyaretlerine yapımı devam eden pazar yeri ve kapalı spor salonu inşaatlarında incelemelerde bulunarak devam eden Atabek, Pamukova Devlet Hastanesinde hastalar ve hasta yakınları ile bayramlaştı akabinde ilçe merkezinde kurulan pazar yerine giderek pazarcı esnafını ve vatandaşları ziyaret edip Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletti.

KADIN GİRİŞİM KOOPERATİFİ’NİN YENİ TESİS ÇALIŞMASINI İNCELEDİ

Pamukova Cedidiye Mahallesinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığın’dan alınan hibe ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) işbirliği ile Pamukova Belediyesi tarafından yaptırılan, Kadın Kooperatifi için “Gıda İşleme ve Kurutma Tesisinde incelemelerde bulunan Atabek, tesisin bölgeye çok değer katacağını ifade etti.

KADIN KOOPERATİFLERİNİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ.

Kooperatifte üretim yapan kadınlarla konuşan Atabek, “Pamukova Kadın Girişim Kooperatifinin yeni tesisinin inşaatını birlikte gezdik. Biz kadın kooperatiflerini çok önemsiyoruz. Her ilçede kadın kooperatiflerinin kurulması ve sonrasında yaşaması için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Pamukova’da güzel bir kadın kooperatifi kuruldu. Ben bu açıdan belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Kadın kooperatifini çok yakından destekliyor ve burada da güzel bir işe imza atıyorlar. Ben Pamukova Belediyemizin bu tesisin kadınlara da hem istihdam noktasında hem de ekonomiye kazanç noktasında ciddi katkı sağlayacağını düşünüyorum. Şimdiden hayırlı olsun. ” dedi.

ÇAT KAPI EV ZİYARETLERİ

14 Mayıs 2023 seçim çalışmalarına Yenice Mahallesinde devam eden çat kapı ev ziyaretlerinde bulundu. Kapı kapı dolaşıp Pamukovalı vatandaşların evlerine misafir olan Atabek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamını vatandaşlara iletti.

BAKLAVA AÇTI

Çat kapı ev ziyaretleri esnasında Yenice Mahallesinde yaşayan kadınların imece usulü bayramlık baklava yaptığı bir evi ziyaret etti. Kadınlarla beraber baklava açan Atabek kadınlarla mahalle sakinleri ve çocuklarla bol bol sohbet edip fotoğraf çektirdi.

Daha sonra Pamukova’da bulunan ve Sakarya’nın tek hava alanı olan İstanbul Havacılık tarafından işletilen havaalanını ziyaret eden Atabek, Pamukova Belediyesi Atatürk Kültür Merkezinde özel gereksinimli çocuklarla ve aileleriyle buluştuğu programın ardından Adapazarı’nda bir dizi programa katılmak için Pamukova’dan ayrıldı.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Eklenenler

İlginizi Çekebilir