12.9 C
Ankara
Perşembe, Ekim 6, 2022

Marmaris Sizi Bekliyor…

- REKLAM -

Kategoride Diğer

Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Ayyıldız “Sürekli aynı tatil kentlerine gitmekten sıkılmadınız mı? “diyerek “Marmaris Sizi Bekliyor” kampanyası başlattı.

MUĞLA – Mehmet Ayyıldız; “Marmaris yemyeşil doğası, masmavi denizleri, tarihi mekanları, değişik yöresel yemekleri, günlük veya charter tekne turları, çadır ve karavan yerleşkeleri, beş yıldızlı veya butik otelleri, eğlence hayatı, spor aktiviteleri, konserleri ve güler yüzlü misafirperver esnafları ile sizi bekliyor. Neden Marmaris e sizleri davet ediyoruz? Çünkü, ekonomik anlamda her kesime hitap edebilen tesisleri var, Alternatifi olan diğer turizm şehirlerine göre daha yeşil, ulaşımı kolay, değişik birçok ülkeden insanları aynı anda misafir edebilecek kapasiteye sahip, sosyal aktiviteleri çok fazla, huzur veren değişik mekanlara sahip, kendine özgü lezzetli tatları var, gecesi ayrı gündüzü ayrı güzellikleri olan Marmaris bir de misafirperver esnaf ve sanatkarlara sahip” şeklinde konuştu.

 

 

 

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Eklenenler

KİTGEB Teknopark’ı İçin İlk Görüşme Yapıldı

İzmir Milletvekili Necip Nasır, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) ve Yaşar Üniversitesi ortaklığında kurulması planlanan Kuzey İzmir Teknoloji Bölgesi...

İlginizi Çekebilir