11.4 C
Ankara
Perşembe, Aralık 7, 2023

Jam’s Session Festival, İstanbul’a yeni bir nefes getiriyor!

- REKLAM -

Kategoride Diğer

Jam’s Session Festival, İstanbul’a yeni bir nefes getiriyor! 10 Eylül’de Maximum Uniq Açıkhava’da gerçekleşecek olan Jam’s Session Festival’de, aralarında ilk defa Türkiye’de sahnede alacak isimlerin de olduğu dünyaca ünlü müzisyenler sahne alacak!

Yılın en güzel zamanında, İstanbul’a yeni bir soluk getirecek olan Jam’s Session Festival, 10 Eylül’de müzikseverleri Maximum Uniq Açıkhava’da bir araya getiriyor! Festivalde, ünü Londra’dan dünyaya yayılan ve çağdaş cazın en heyecan verici yeteneklerden biri olarak görülen davulcu Yussef Dayes ve sahne enerjisiyle herkesi büyüleyen Noga Erez, akustik enstrümanlarını elektronik ritimlerle birleştirerek tekno müzikte devrim yaratan Hamburg merkezli tekno bando takımı MEUTE, renkli parçalarıyla festival sahnesine Glasgow’dan misafir olacak olan şarkıcı, söz yazarı ve flütist Alex Amor ve farklı müzik türlerini bir araya getirerek kendine özgü evrenini dinleyicileriyle paylaşan M.I.L.K. yerini alacak.  

The Irish Spirit ana sponsorluğunda, 3dots tarafından Maximum Uniq Açıkhava’da gerçekleştirilecek Jam’s Session Festival’in avantajlı dönem biletleri ise satışa sunuldu. Avantajlı dönem fırsatını kaçırmamak için biletlere Passo üzerinden ulaşılabiliyor.  

Jam’s Session Festival hakkında tüm gelişmeler ve detaylar ise @theirishspirit sosyal medya hesaplarından takip edilebiliyor.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Eklenenler

İlginizi Çekebilir