30.6 C
Ankara
Cuma, Ağustos 12, 2022

İBB İstanbul’un afete dayanıklılığını artırmak ne yapacak?

Kategoride Diğer

- REKLAM -

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Nitelikli ve Fonksiyonel Yaşam Alanları Geliştirerek Dayanıklı Bir Şehir Oluşturmak amacıyla belirlediği İstanbul’un Afete Dayanıklılığını Artırmak hedefi için 2020 yılı için 6.428.000 TL kaynak ihtiyacı belirledi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2020 yılı performans programında yer alan bilgilere göre;

İstanbul’un Afete Dayanıklılığını Artırmak amacıyla Afet ve Acil Durum Odaklı Risk Analiz Çalışmaları, Riskli Yapı ve Altyapı Yenileme Çalışmaları, Bütünleşik Afet Yönetim Sistem çalışmaları faaliyetleri belirlendi. Yapılacak faaliyetler için 2020 yılı için 6.428.000 TL kaynak ihtiyacı olduğu ifade edildi.

Afet ve Acil Durum Odaklı Risk Analiz Çalışmaları kapsamında Afet Risk Yönetimi ve Yer Mühendislik Çalışmaları, Riskli Yapı ve Altyapı Yenileme Çalışmaları kapsamında Riskli Yapı ve Altyapı Yenileme Çalışmaları, Bütünleşik Afet Yönetim Sistemi kapsamında Bütünleşik Afet Yönetim Sistemini Çalışmaları yer alıyor.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Eklenenler

Malazgirt Zaferi için 1600 km pedal çevirecekler

“Anadolu’nun Fethi 1071 Ahlat Malazgirt Zaferi bisiklet turu” başladı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle Kocaeli Bisiklet Kulüplerinden 16 Sporcu aldıkları...

İlginizi Çekebilir