3.5 C
Ankara

Hüseyin Düzceler Dönemi Resmen Başladı

Milas Belediyespor’da Hüseyin Düzceler dönemi atılan imzaların ardından resmen başladı.

MUĞLA – Bu sezon Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler 1. Lig’de mücadele edecek olan Milas Belediyespor’un baş antrenörlük görevine getirilen, kariyerinde Galatasaray, Beşiktaş A takımı ve Milli Takımlar Alt yaş kategorilerinde Erkekler Voleybol Antrenörlüğü bulunan Hüseyin Düzceler ile resmi sözleşme imzalandı.

Alt Yaş kategorilerinde milli takımlar düzeyinde şampiyonluk yaşayan ve çalıştırdığı takımlarda kazandığı başarılarla adından söz ettiren ve Efeler Ligi’nde antrenörlük deneyimi de bulunan baş antrenör Hüseyin Düzceler, bu sezon Milas Belediyespor Voleybol Takımı’nın başarısı için mücadele edecek.

Milas Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleştirilen imza törenine Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, Kulüp yöneticileri Tuncay Karaca ve Ümit Demirbacak katıldı.

Anlaşma Kulübümüze ve kentimize hayırlı olsun

İmza Töreninde konuşan Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat; “İlçemizi TVF 1 Lig’de başarıyla temsil eden Milas Belediyespor Voleybol Takımımız’ın bu sezon da ligin iddialı takımlarından biri olması adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kariyeri başarılarla dolu olan deneyimli baş antrenör Hüseyin Düzceler yeni sezonda takımımızın başarısı için mücadele edecek, Kendisine ve teknik ekibine yeni sezonda başarılar diliyorum. Takımımızın bu sezonda da kulübümüze ve kentimize yaraşır bir şekilde mücadele edeceğine inancım tam. Anlaşma kulübümüze ve kentimize hayırlı olsun” dedi

Taraftarlarımız maçlarımızda heyecan duyacaklar

Başkan Tokat’ın ardından söz alan Milas Belediyespor Baş Antrenörü Hüseyin Düzceler; “Milas Belediyespor Voleybol Takımı her sene belli bir seviyede voleybol oynayan sezonu belli bir seviyede bitiren bir ekip. Biz de onun altında kalmamaya çalışacağız. İnşallah yüzümüzün akıyla, Milas’ın layık olduğu bir şekilde bu işin altından kalkacağımızı düşünüyorum. Oyuncularımız genç oyuncular olacak. Daha ileriye yönelik oyuncularımız olacak. Burada yetişecekler, daha sonrası için daha iyi oyuncu olacaklar. Taraftarlarımız maçlarımızda heyecan duyacaklar. Çok çekişmeli maçlar oynanacaktır ve çok heyecanlı maç seyredeceklerini düşünüyorum. Milas Belediyespor Voleybol Takımının başarısı için elimizden gelen bütün çabayı göstereceğiz” dedi.

Atılan imzaların ardından Milas Belediyespor Baş antrenörü Hüseyin Düzceler, Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat’a dün oynanan final müsabakası sonucunda CEV Avrupa Altın Ligi’nde şampiyon olan A Milli Erkekler Voleybol Takımımızın oyuncularının ve antrenörü Nedim Özbey’in imzası bulunan milli takım forması hediye etti.

 

- REKLAM -