11.4 C
Ankara
Çarşamba, Aralık 6, 2023

Hülagü: Türkiye Yüzyılı’nı esnaflarımızla birlikte inşa edeceğiz

- REKLAM -

Kategoride Diğer

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Darıca Küçük Sanayi Sitesi’ndeki esnafla buluştu; “Türkiye Yüzyılı’nı esnaflarımızla birlikte inşa edeceğiz” dedi.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve İlçe Başkanı Ufuk Acay ile birlikte Darıca Küçük Sanayi Sitesi’ndeki esnafla buluştu. Esnafı üreten, büyüyen ve gelişen Türkiye’nin mimarları olarak gördüklerini belirten Sadettin Hülagü, Türkiye’nin her alanda yazdığı başarı hikâyesinde esnafların öncü rol oynadığını belirtti.

ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

AK Parti hükümeti döneminde esnafa önemli destekler sunduklarını belirten Prof. Dr. Sadettin Hülagü, “Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi, devletin omurgası AK Parti döneminde esnafı merkeze alarak inşa edildi. Ülkede işlerin nasıl gittiğini görmek için önce esnafımıza bakmamız yeterli. Orada huzur varsa tamamdır. Şikayet varsa da hükümetimiz hemen çözüme yönelik adımlar atıyor.

ESNAFIMIZLA BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ

Cumhuriyetimizin 100. yılında 100 milyar lira esnaf kredisi parolasıyla hayata geçirilen destek paketinden şimdiye kadar 136 bin esnafımız faydalandı. Esnafa verilen destek paketi limiti de 150 milyar liraya çıkarıldı. Esnafımız istedi, hükümetimiz adımları attı. Şuna eminiz ki; Türkiye Yüzyılı’nı esnaflarımızla birlikte inşa edeceğiz” dedi.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Eklenenler

İlginizi Çekebilir