16.2 C
Ankara
Pazar, Ekim 1, 2023

Gündem’de yerel seçimler ve yeni yasama dönemi vardı

- REKLAM -

Kategoride Diğer

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette yerel seçimler ve yeni yasama dönemine dair konular konuşuldu

Yerel seçim hazırlıklarında gelinen son durumla birlikte, yeni yasama döneminde yapılacak çalışmaların ele alındığı bildirilen görüşmenin son derece olumlu geçtiği ifade edildi.

28.08.2023 tarihinde Saadet Partisi genel merkezinde gerçekleştirilen görüşmede mutabık kalınan ilkeler ve gündemler sonrasında çalışmalarına başlayan ekiplerin hazırladığı yerel seçim çalışma dosyalarının Genel Başkanlar tarafından değerlendirildiği ve tam mutabakatla çalışmalara devam edileceği bildirildi.

TBMM çalışmalarında ise Saadet-Gelecek grubunun yeni dönemde meclis gündemine getireceği konu başlıklarında hazırlanan çalışmaların detayları Genel Başkanlar tarafından değerlendirilmiştir.

Meclisin tatile girdiği dönemde dahi çalışmalarına devam ettiği belirtilen Saadet-Gelecek grubunun, bu süre içerisinde hazırlıklarına başladığı eğitim, istihdam, tarım, güvenlik ve ekonomi gibi başlıkların yeni yasama döneminde meclis gündemine belirlenen takvim doğrultusunda getirilerek, meclis bünyesindeki en aktif grup olmaya devam edecekleri ifade edildi.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Eklenenler

Başkan Tutuk Sözlerini Tek Tek Yerine Getiriyor

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un talimatları doğrultusunda Yalova’nın cadde ve sokakları ışıl ışıl olmaya devam ediyor. Göreve geldiği ilk günden...

İlginizi Çekebilir