24 C
Ankara
Salı, Eylül 27, 2022

Girişimcilik Maratonunda Yeşil Gelecek Vurgusu

- REKLAM -

Kategoride Diğer

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Düzce Üniversitesi, Düzce Teknopark, Kariyer Topluluğu ve Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi iş birliği ile düzenlenen Girişimcilik Maratonu’21 etkinliğinde 15 iş fikri için 15 fidan dikimi gerçekleştirildi.

DÜZCE – Düzce Teknopark çevresinde gerçekleştirilen fidan dikimi etkinliğine Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Akif Öncü, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Resul Kara, Düzce Teknopark Genel Müdürü Doç. Dr. Özkan Şahin, Düzce Teknopark Yönetim Kurulu Üyeleri ve Girişimcilik Maratonu’21’de yarışan takımlar katılım gösterdi.

Girişimcilik alanında yeni çalışmalar yapmayı hedefleyen takımlar, “Bir Fidan Bir Girişim” sloganıyla başlatılan fidan dikme etkinliğinde de Üniversitemiz mensuplarıyla birlikte, yeşil bir gelecek için farkındalık oluşturdular.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Eklenenler

Amazon’un Türkiye’deki ilk lojistik üssü hizmete girdi.

Amazon Türkiye Ülke Müdürü Richard Marriott, "Lojistik üssümüze ve satış ortaklarımıza yaptığımız bu yatırımlar, aynı zamanda, Türkiye’ye olan bağlılığımızın...

İlginizi Çekebilir