30.6 C
Ankara
Cuma, Ağustos 12, 2022

Faruk Saraç Tasarım MYO Öğretim Görevlisi alacak

Kategoride Diğer

- REKLAM -

Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 31. ve 33. Maddesi ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği”nin ilgili maddelerine göre 9 Öğretim Görevlisi alınacak.

Başvurular ilanın Resmi Gazete’de yayınlandığı tarihi takip eden 15 gün içerisinde Müdürlüğümüz Bursa Yerleşkesi (Kocanaip Mah.Kaplıca Cad. No:3 Osmangazi/BURSA) İnsan Kaynakları Birimine şahsen veya kargo yoluyla yapılacak.

Fakülte/Enstitü/ YüksekokulBölümAnabilim Dalı/Bilim Dalı/ProgramUzmanlık Alanı/Aranılan ŞartlarKadro SayısıKadro Unvanı
Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu (İstanbul Yerleşkesi)Dişçilik Hizmetleri BölümüAğız ve Diş Sağlığı ProgramıDiş Hekimliği Fakültesi mezunu olmak ve aynı alanda uzmanlığını tamamlamış olmak.1Öğr. Gör.
Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu (İstanbul Yerleşkesi)Dişçilik Hizmetleri BölümüAğız ve Diş Sağlığı ProgramıHemşirelik Lisans mezunu olmak ve alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.2Öğr. Gör.
Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu (İstanbul Yerleşkesi)Tıbbi Hizmetler ve Teknikler BölümüOptisyenlik ProgramıTıp Fakültesi mezunu olup, göz hastalıkları alanında uzmanlığını tamamlamış olmak.1Öğr. Gör.
Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu (İstanbul Yerleşkesi)Tıbbi Hizmetler ve Teknikler BölümüOptisyenlik ProgramıFizik Öğretmenliği, Fizik Bölümü ve Fizik Mühendisliği lisans mezunu olmak, ilgili alanda tezli yüksek lisans yapmış olmak.1Öğr. Gör.
Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu (İstanbul Yerleşkesi)Tıbbi Hizmetler ve Teknikler BölümüOptisyenlik ProgramıOptisyenlik veya İş Sağlığı ve Güvenliği Önlisans ve Sağlık Yönetimi Lisans mezunu olup, Alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.1Öğr. Gör.
Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu (İstanbul Yerleşkesi)Tıbbi Hizmetler ve Teknikler BölümüFizyoterapi ProgramıFizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü lisans mezunu olmak ve Anabilim Dalı’nda tezli yüksek lisans yapmış olmak.1Öğr. Gör.
Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu (İstanbul Yerleşkesi)Tıbbi Hizmetler ve Teknikler BölümüAnestezi ProgramıTıp Fakültesi lisans mezunu olup, alanında uzmanlık derecesine sahip olmak.1Öğr. Gör.
Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu (İstanbul Yerleşkesi)Tıbbi Hizmetler ve Teknikler BölümüAnestezi ProgramıHemşirelik bölümü lisans mezunu olmak ve alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.1Öğr. Gör.

Başvuracak adayların, 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamındaki şartları taşıması ve istenen belgeleri tamamlaması gerekmekte.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Eklenenler

Malazgirt Zaferi için 1600 km pedal çevirecekler

“Anadolu’nun Fethi 1071 Ahlat Malazgirt Zaferi bisiklet turu” başladı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle Kocaeli Bisiklet Kulüplerinden 16 Sporcu aldıkları...

İlginizi Çekebilir