27.3 C
Ankara
Cuma, Ağustos 12, 2022

Fark Yapı Genel Koordinatörü Aytaç Çiçek ile Röportaj

Kategoride Diğer

- REKLAM -

Sizi tanıyabilir miyiz?

Ben Aytaç Çiçek, Tunceli-Mazgirt ilçesi doğumluyum. Uzun yıllardır İstanbul-Kartal ilçesinde ikamet etmekteyim. 

Fark Yapı markanızda ne gibi hizmetler vermektesiniz?

Ülkemizin dışında, Avrupa’da inşaat ve gayrimenkul geliştirme alanında profesyonel eğitimler aldım. Uluslararası gayrimenkul fuarlarında ve Türk gayrimenkul pazarında markamızı en iyi konum ve hizmet kalitesi ile insanları mülk sahibi etmekteyiz.

Ne zamandır faaliyet göstermektesiniz?

Yıllarca pazarlama ve yatırım üzerine çalışmalar yaparak 2009 yılında Fark Yapı markamızı kurduk.

Bizlere şirketinizin vizyon ve misyonlarınızdan bahseder misiniz?

Türkiye’nin birçok bölgesinde doğu-batı demeden parsel, parsel gezip, bilgi edinip bölgelerin demografik yapısına ve gelişme sürecine uygun değer kazanma ihtimali yüksek bölgeleri hızlı tahmin ederek yatırımcılarımın yüzünü her zaman güldürmek ve sürekli gelişen yapılaşma ve inşaat yatırım sektörünü her zaman yakından takip ederek işini severek yapan bir ekip ile arsa, konut, villa ve ticari gayrimenkullerin geliştirilmesi konusunda uzmanlaştık.

Markanızı rakiplerinizden ayıran en önemli özelliğiniz nedir?

Fark Yapı olarak Türkiye’nin neresinde olursa olsun yeni açılan ve gelişen imar planlarını sürekli takipteyiz, dolayısıyla bizleri tercih eden yerli ve yabancı yatırımcılarımızın bizlere güveni her zaman tamdır.

Türkiye gayrimenkul yatırımı konusunda güvenilir mi?

Ülkemizde kriz, pandemi gibi hayatın akışını etkileyen gelişmeler olsa bile gayrimenkul yatırım trafiği hiçbir zaman azalmıyor. Avrupa’da yaşayan gurbetçilerimiz her yıl ülkemize döviz kaynağı ile yatırım yaptıkları için her zaman kâr marjlarını en yüksek seviyede tutmaktayız. Dolayısıyla Türkiye’ye gayrimenkul yatırımı yapmak güvenilirdir.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Eklenenler

Malazgirt Zaferi için 1600 km pedal çevirecekler

“Anadolu’nun Fethi 1071 Ahlat Malazgirt Zaferi bisiklet turu” başladı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle Kocaeli Bisiklet Kulüplerinden 16 Sporcu aldıkları...

İlginizi Çekebilir