11.6 C
Ankara
Perşembe, Ekim 6, 2022

EÜ’de “Mezunlarla İletişim Sohbetleri” Başlıyor

- REKLAM -

Kategoride Diğer

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım birinci sınıf öğrencileri sektör profesyonelleri ile buluşacak. İletişim Fakültesi akademisyenlerinden Doç. Dr. Hidaye Aydan Bilgilier’in Araştırma Yöntemleri dersi kapsamında düzenlenecek online buluşmalarda mezunlar birinci sınıf öğrencilerine mesleki deneyimlerini aktaracak.  Moderatörlüğünü Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Bilgiler’in yapacağı program, 10 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 15.00’te gerçekleştirilecek.

Doç. Dr. Bilgiler, ders kapsamında gerçekleştireceği online etkinlikte eski mezunları ağırlayacak. Mezunlardan öğrencilere mezuniyet sonrası sektörel tecrübelerini genç iletişimcilere aktarmalarını sağlayacak etkinliğin ilkine 2016 yılı  mezunlarından Zeliha Şit katılacak. Şu an özel bir hastanede Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Şit, öğrencilere kurumsal iletişim, halkla ilişkiler, marka yönetimi ve dijital PR alanlarında deneyimlerini aktaracak.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Eklenenler

KİTGEB Teknopark’ı İçin İlk Görüşme Yapıldı

İzmir Milletvekili Necip Nasır, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) ve Yaşar Üniversitesi ortaklığında kurulması planlanan Kuzey İzmir Teknoloji Bölgesi...

İlginizi Çekebilir